Lietuviai pirks butus šalia tiesiamos metro linijos

„Verslo žinios“ informuoja, kad Lietuvos verslininkai investuoja į nekilnojamąjį turtą šalia tiesiamos metro linijos.

Dienraščio teigimu, Lietuvoje netrukus pradės naujas nekilnojamojo turto fondas, iki 15 mln. Eur investuotojų lėšų nukreipsiantis į netoli Londono esančius butus, kurių vertė, tikimasi, šoktels dėl naujos modernios metro linijos. Pinigus patikėjusiems investuotojams, žadama dviženklė grąža.

Fondas investuos į NT, esantį gretą didžiausio šiuo metu Europoje įgyvendinamo infrastruktūros projekto – „Crossrail“ metro tinklo, sujungsiančio Rytų ir Vakarų Londoną. Baigus šį projektą 2019 m., Londone bus įrengta 40 naujų ir atnaujintų stočių keleiviams. Tikimasi, kad tai šalia naujųjų stotelių ir viso tinklo esantį NT pabrangins 20-40 proc.

Nekilnojamas turtas aplink metro trasas masina investuotojus ir mažesniuose miestuose. Pavyzdžiui, 200 tūkst. gyventojų turinčiame Prancūzijos mieste Rene, priėmus sprendimą tiesti 2-ąją metro liniją ir sutarus dėl tikslaus jos maršruto, aplink būsimą trasą prasidėjo didžiulės NT statybos. Galima neabejoti, kad leidus verslo struktūros realizuoti Vilniaus metro projektą, teritorijos aplink suplanuotas linijas taptu itin patrauklios investuotojams.

Sekite mus "Facebook"