Haidarabado metro Indijoje eksploatuos prancūzų „Keolis“

Gegužės 9 dieną prancūzų transporto grupė „Keolis“ paskelbė, kad laimėjo „Larsen & Toubro Metro Rail“ paskelbtą konkursą ir taps Haidarabado metro operatoriumi. Sudarytas aštuonerių metų 300 mln. eurų vertės kontraktas, su galimybe pratęsti sutartį dar trejiems metams.

Pirmąją 7 kilometrų ilgio Haidarabado metro atkarpą ketinama pradėti eksploatuoti 2014 metų pabaigoje. Statybų etapu „Keolis“ talkininkaus statybų rangovui („Larsen & Toubro Metro Rail“) bei atveš savo darbuotojus traukinių eksploatavimui ir priežiūrai.

„Keolis“ tarptautinio skyriaus generalinis direktorius Bernard Tabary, teigė, kad yra pamalonintas šiuo sprendimu ir jo komanda pasiruošusi dirbti. „Tai labai svarbus „Keolis“ transporto grupės žingsnis, atversiantis naujas perspektyvas Azijos regione, kadangi šiame regione įmonė kuriasi pirmą kartą“.

Haidarabado metropolitenu planuojama pervežti apie 1,5 mln. keleivių per dieną. Metro sistemą sudarys trys viršžeminio tipo linijos su 66 stotomis. Bendras linijų ilgis sieks 71 kilometrą. Išsamiau apie Haidarabado metro skaitykite ankstesniame mūsų straipsnyje.

Sekite mus "Facebook"