Naujų Čilės sostinės metro linijų projektavimui, statyboms ir testavimui talkins SYSTRA

Tarptautine transporto inžinerijos įmonių grupe SYSTRA sudarė šešerių metų trukmės kontraktą su Čilės sostinės Santjago metro operatoriumi dėl asistavimo tiesiant dvi naujas automatines sistemos linijas. SYSTRA specialistai prisidės prie projekto rengimo, jo įgyvendinimo ir linijų testavimo.

Santjage bus nutiestos trečia ir šešta metro linijos. Trečios linijos, sujungsiančios Américo Vespucio su Tobalaba/Larrain, ilgis sieks 22 kilometrus, ji turės 18 stočių. Šešta linija, kurios ilgis 15,3 kilometrai, jungs Pedro Aguirre Cerda su Los Leones. Viso linijoje bus dešimt stočių.

Systros techninė pagalba apims geležinkelio sistemų ir riedmenų sritis bei bus padalinta į du etapus. Pirmuoju etapu, truksiančiu maždaug metus, įmonių grupės specialistai vadovaus pagrindiniam linijų tiesimo projekto kūrimui. Antrasis, ketverius-penkerius metus truksiantis, etapas apima rangovų pasirinkimą, įvairių studijų peržiūrą, vadovavimą darbams, testavimą ir paleidimą eksploatuoti.

Prie projekto dirbs 45 SYSTRA specialistai, iš kurių dešimt bus atsiųsti į Santjagą. Ši įmonių grupė prisideda prie Čilės sostinės metro projektavimo ir statybų nuo jo idėjos paskelbimo 1960-aisiais.

Sekite mus "Facebook"