Metro atkarpą į Havajų sostinės oro uostą projektuos „AECOM“

Havajuose, JAV, kompanija „AECOM“ laimėjo 38,8 mln. dolerių (maždaug 99 mln. litų) konkursą valstijos sostinės viršžeminio metro atkarpos tarp Aloha stadiono ir Middle Street transporto centro projektui sukurti. 8,3 kilometrų ilgio atkarpa ypač svarbi tuo, kad eis pro Tarptautinį Honolulu oro uostą.

Konkursą laimėjusi kompanija parengti statybų projektą turėtų iki 2013 metų pavasario. Jį sudarys dvi pagrindinės dalys: pačios atkarpos konstrukcija ir stočių ties Pearl Harbor, Tarptautiniu Honolulu uostu, Lagoon Drive ir Middle Street konstrukcijos.

Prie projekto rengimo taip pat prisidės tokio kompanijos kaip „KSF Inc Structural Engineering“, „Wilson Okamoto Corp“, „Yogi Kwong Engineers“, „Geolabs“, „Group 70 International“, „PBR Hawaii & Associates, Scientific Consultant Services“ ir „TY Lin Associates“.

Minėta atkarpa yra Oahu salos viršžeminio geležinkelio (metro) projekto dalis. 32 kilometrų ilgio geležinkelis, apie kurį rašėme dar pernai kovą, sujungs sostinę Honolulu su į vakarus besiplečiančiomis teritorijomis.

AECOMas ir toliau sekmingai skina projektus.. saunuoliai!

o kodel Vilniaus Rentinys nedalyvauja jokiuose tarptautiniuose konkursuose? Gi ES tiek daug visokiu projektu vyksta.. Galetu lietuviska kompanija igyti patirties ir taip sekmingai dalyvauti Vilniaus metro konkurse.. o tai nebus po to nei rangovai, nei subrangovai - privaziuos kinieciu ir pastatys Lietuvoj metro

Sekite mus "Facebook"