Panamos metro projektas: paskelbtas konkursas antros linijos statyboms

Panamos prezidentas Rikardas Martinelis pranešė apie šalies sostinės Panamos metropoliteno antros linijos statybų konkurso pradžią. Prezidentas žadėjo paversti sostinės transporto chaosą į „saugią, patikimą ir greitą sistemą“.

Martinelis kalbėjo per savo vizitą kompanijos „Herrenknecht AG“, gaminančios kasimo mašinas, gamykloje Vokietijoje. Vizito pagrindinis tikslas buvo sudalyvauti oficialioje dviejų 9,77 metrų skersmens tunelio kasimo mašinų perdavimo ceremonijoje. Mašinos, kurioms netgi suteikti Martos ir Karolinos vardai, buvo užsakytos pirmosios linijos tuneliams kasti. Technika turėtų pasiekti Panamą spalio ir lapkričio mėnesiais.

Kasimo mašinos bus naudojamos 7 kilometrų ilgio tuneliui tarp Albrook ir Fernández de Córdoba rajonų kasti. Tunelis yra maždaug 3.7 mlrd. litų vertės pirmosios linijos projekto dalis. 13,7 kilometrų ilgio, 13 stočių turėsiančią liniją tiesia iš kompanijų FCC ir „Odebrecht“ sudarytas konsorciumas „Línea Uno“ (pirmoji linija). Darbus tikimasi užbaigti iki 2013 metų pabaigos. Techninę ir aptarnavimo įrangą šiai trasai tieks kompanija „Alstom“. Įrangą sudaro 19 trijų vagonų sąstatų, elektros tiekimo įranga ir „Urbalis CBTC“ signalizavimo įranga.

Sekite mus "Facebook"