„Siemens“ atskleidė kaip galėtų atrodyti ateities traukiniai Londono metropolitene

Didžiojoje Britanijoje vykusioje parodoje „Railtex“ kompanija „Siemens“ atskleidė kaip ateityje galėtų atrodyti Londono metro traukiniai.

„Siemens“ jau kurį laiką tiekdama važiuokles Londono metro Central ir Waterloo & City linijoms užsirekomendavo kaip patikimas gamintojas, todėl minėtą metropoliteną valdanti kompanija išreiškė prašymą „Siemens“ sukurti naujo traukinio koncepsiją. Pagal šią koncepsiją sukurti traukiniai galėtų pasirodyti Piccadilly ir Bakerloo linijose per ateinantį riedmenų atnaujinimo etapą.

Kuomet Londono metro rengė viešojo prikimo konkursą Piccadilly linijos traukiniams keisti, „Siemens“ noro dalyvauti neišreiškė, tačiau dabar požiūrį pakeitė, teigdama, kad „tiki, jog Londono metro yra pasiruošęs naujos kartos traukiniams“.

Lyginant „Siemens“ konceptą su kito bėginių technologijų giganto „Bombardier“ pateiktu, matyti, jog „Siemens“ variantas yra 30 tonų lengvesnis ir geba sutalpinti 11 proc. daugiau keleivių. Jį taip pat išskiria platūs praėjimai tarp vagonų ir ženkliai, net 30 proc., geresnės energijos sąnaudos. Netgi sumontavus oro kondicionierius sąnaudos išliktų 17 proc. mažesnės.

„Siemens“ sukurta koncepsija galėtų būti pagrindu kuriant traukinius įvairioms Londono metro linijoms. Dizainą išskiria netradicinis vagono priekis, kuris, kaip tikisi koncepsijos kūrėjai, galėtų tapti vienu iš Londono simbolių.

Manoma, kad pirminė atranka į naujos kartos traukinių pirkimo konkursą prasidės 2012 m.

Sveiki. Mielieji Kolegos, siūlau šią informaciją viešinti prie Metro stoties (prie upės ) ekspozicijos. Vilniaus vicemeras prieš keletą dienų kokias tai užuominas (manyčiau miglotas) skleidė apie naujos rūšies ateities transportą. Viešumas ir veržlumas yra mūsų sąjungininkai.
Pagarbiai, Petras

Sekite mus "Facebook"