Ответить на комментарий

Lapkričio 14 d. Europos investicijų bankas (EIB) skyrė 200 mln. eurų vertės paskolą Kairo metropoliteno plėtrai finansuoti. Ši suma yra pirmoji 600 mln. eurų vertės paskolos dalis, kurią EIB numatęs skirti Kairo metro 3-iosios linijos trečiojo statybų etapo daliniam finansavimui.

Šiuo statybų etapu 3-ioji linija bus pratęsta 17,7 km ilgio atkarpa su 15 stočių. Pasak EIB, vienas pagrindinių šio projekto tikslų yra mažiau pasiturintiems sostinės gyventojams užtikrinti prieigą prie darboviečių ir socialinės infrastruktūros objektų. Prie projekto finansavimo taip pat prisideda Prancūzijos agentūra vystymuisi (Agence Française de Développement).

„Su Arabų pavasariu prasidėjo nauja Egipto ir Europos santykių era“ – teigė EIB prezidentas Werner Hoyer. Prezidentas taip pat pridūrė, jog „iššūkis naujajai Egipto vyriausybei yra atkurti pasitikėjimą ekonomika. Infrastruktūros, ypač tokios, kuri užtikrina mobilumą ir skatina verslo plėtrą, vystymas yra raktas augimo ir darbo vietų kūrimo skatinime“.

Ответить

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Sekite mus "Facebook"