"Legendinį" vamzdį aplankė ir Švietimo ministras

Savaitgalį Aukštųjų Panerių gyventojai sulaukė net trijų valdžios vyrų dėmesio. Čia lankėsi Vilniaus miesto tarybos narys Algis Strelčiūnas, Seimo narys Kazimieras Uoka ir Švietimo ministras Gintaras Steponavičius.

Pastarąjį ypač domino, kaip pagerinti Aukštųjų Panerių moksleiviams susisiekimą su kitoje geležingelio pusėje esančia Vaduvos mokykla. Neseniai žiniasklaidoje nuskambėjusio geležinkeliečių konflikto su vietiniais gyventojais metu, jis yra davęs pažadą, kad sieks, jog būtų nuimtos grotos nuo vamzdžio, kuriuo vaikai saugiai kirsdavo geležinkelį. Ministras su jį lydinčių keliolikos dviratininkų grupe apžiūrėjo užblokuotą tunelį, paskui, įveikęs 30 m aukščio pylimą, perėjo geležinkelio liniją ir Aukštųjų Panerių mokykloje susitiko su Panerių bendruomenės gyventojais, susipažino su žmonių siekiu turėti normalų susisiekimą su miestu.

Švietimo ministrui buvo įteiktos kopijos dokumentų, iš kurių matyti, kad tai ne gyventojų užgaida, o seniai, tiek miesto, tiek geležinkelininkų planuose egzistuojantys sprendimai bei jų finansavimui paskirtos ES paramos lėšos.

Sekite mus "Facebook"