Ieškoma investuotojų Kuveito metro projektui

Kuveite Techninės partnerystės biuras (angl. Partnerships Technical Bureau arba PTB) pakvietė potencialius investitorius teikti paraiškas investuoti į Riedmenų ir geležinkelių sistemų kompaniją, kuri steigiama kaip pirmojo šalyje metro projekto dalis.

PTB yra valdžios institucija, atsakinga už visus šalies viešojo ir privačiojo sektoriaus bendradarbiavimo projektus.

Norinčios projekte dalyvauti bendrovės turi iki gegužės 24 dienos pateikti paraišką, kurios blanką galima parsisiųsdinti iš PTB svetainės.

Kuveito metro projektas numato metropoliteno mieste diegimą. Sistemą sudarytų 69 stotys (16 proc. požeminės), numatytas ilgis 169 kilometrai. Kol kas dėmesys telkiamas ties pirmojo iš penkių statybų etapo vystymu. Šiuo etapu būtų nutiesta apie 50 kilometrų metro tinklo su 28 stotimis (30 proc. požeminės).

Kaip teigiama PTB pranešime, kiti keturi etapai būtų vystomi ir įgyvendinami su laiku, prisitaikant prie augančio poreikio.

Steigiama Riedmenų ir geležinkelių sistemų kompanija bus atsakinga už traukinių depo įrengimą ir priežiūrą, riedmenis bei valdymo sistemas. Tai vienas iš penkių viešojo ir privačiojo sektoriaus partnerystės konstruktų, dalyvausiančių Kuveito metro projekto vystyme ir įgyvendinime.

Sekite mus "Facebook"