Graikijoje sudarytas kontraktas dėl Atėnų metro tinklo plėtros

Graikijos sostinės Atėnų metropoliteną valdantį įmonė „Attiko Metro“ sudarė 344 mln. eurų vertės kontraktą dėl trečios sistemos linijos ilginimo darbų. Sutartis pasirašyta su konsorciumu, sudarytu iš „Alstom“, Graikijos statybų grupės „J&P Avax“ ir italų „Ghella“. Konsorciumui patikėta suprojektuoti ir nutiesti 7,6 kilometrų ilgio minėtos linijos atkarpą pietų kryptimi. Projekto įgyvendinimą finansuoja Europos Sąjunga ir Graikijos vyriausybė.

Nauja atkarpa turės šešias stotis ties Aghia Varvara, Korydallos, Nikaia, Maniatika, Pirėnais ir Dimotiko Theatro. Sankirta su pirma linija numatyta ties Pirėnų stotimi. Darbus, pasak bendrovės „Alstom“, ketinama baigti 2017 metais. Paskaičiuota, jog nauja atkarpa būtų pervežama apie 135 tūkst. keleivių per dieną.

„Alstom“ dalis siekia 32 mln. eurų, už kuriuos bus suprojektuotas ir įdiegtas elektros kontaktinis tinklas. „Attiko Metro“ metro ketina sudaryti dar penkis atskirus kontraktus dėl signalizavimo, automatinio traukinių valdymo, mokėjimo už paslaugas ir kitų sistemų projektavimo ir diegimo.

Sekite mus "Facebook"