Vilniaus metro leidinys

Pristatome Jums Vilniaus metro leidinį, kuris skirtas ne tik plačiajai visuomenei, bet ir politikams, visuomenės veikėjams, supažindinti su metro iniciatorių vystoma idėja. Jūsų nuomonė, pastabos mums labai svarbios, kviečiame diskutuoti Vilniaus metro grupės facebook'e.

Reikia tiesti jungtinį Vilniuje ir Kaune. Miestuose požeminį, tarp miestų antžeminį rimtai aptvertą.

geriausia būtų pavadinti ŽARNA, arba SLIEKU, arba papraščiausiai ŽEMĖS KIRMINU.

Londoniečiai savo metro vadina triūba ir žymi Θ. Būkim originalesni. Nepatinka man jūsų Požemė. Neskamba.

butinas metro, tik kodel jo nepavadinus Pozemiuku? ir emblema butu su P raide o ne su M, nes M yra ir Motociklas ir Metropolitenas ir Mikrorajonas ir Motoras ir Masina ir Motoroleris ir Maistas ir Minibusas ir Minivenas ir Macdonald ir Microsoft...labai maisysis, perdaug tu M raide prasidedanciu judejimo priemoniu ir uzeigu...ir jis turetu turet ziedini apvaziavima, o kitos dvi linijos butu per centra )( pavidalo kad nesikirstu, o ziedas turetu buti ne taip giliai ikastas kaip tos linijos ir eiti per pagrindinius mikrorajonus kokia 5-6 km skersmeniu o jo ilgis apie 20 km...)( linijos galetu eiti viena is Dvarcioniu per Sauleteki, Antakalni, Centra, Senamiesti link Aerouosto, o kita is Fabijoniskiu, Karoliniskiu per Centra ir link Baltupiu, Santariskiu susitinkant Europos Prospekte

Jei kas nori ypatingo pavadinimo lietuviškam metro:
Gileiga

...galima net sutraukti iki: GILGA (gil+ga „giluminis eismas“). Šiaip, metro sukurtų papildomų darbo vietų bei plėtros galimybių. Derėtų šitą sistemą jungti greituoju geležinkeliu su Kaunu, bei kokią metro „gilgos“ linija tame mieste taip pat. Taip gautume tikrą dvigubą ekonomiškai stiprų didmiestį ar „dvimiestį“.

o dar trumpiau pavadinti butu protinga POZEME (masina irgi moteriskos gimines, be to pozeme nesikerta su zodziu pozemis)...turim tuscios prasmes sava zodi tad ji ir panaudokime suteikdami jam prasme...degtukai irgi ne is karto prigijo

be to sis M zenklas primena mobiliaka Motorola

Metro mieste kur neaišku ar dar liko 550 000 žmonių, nejuokinkit ponai.

Tarp kitko, Vilniuje, priešingai, nei Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kituose miestuose, gyventojų skaičius auga. Vilniui reikia metro! Ir kuo skubiau!

Ričardai, Vilnius yra bene vienintelis Vilniaus didysis miestas, neskaitant porą mažų miestelių, kur gyventojų skaičius tik AUGA. :)

Atsiprašau, ne Vilniaus, bet Lietuvos.

Man atrodos kad zenklas M atrodo labai sovietiskai, ir jeigu jau stato metro tai kodel moraliskai jau pasenusi?

Metro ankščiau ar vėliau VIlniuje bus. Geriau jau ankščiau :)

Aš už metro inovaciją, nes tai yra viena iš ekonomikos varomojų jėgų. Didinant pinigų savo kišenėse mes niekada taip nepakeisime ir nepagerinsime ekonomikos, nes ekonomika nepriklauso nuo piniginės didžio.

Sekite mus "Facebook"