Pekine atidarytos 5 naujos metro linijos

Gruodžio 30 dieną Pekine buvo atidarytos penkios naujos metropoliteno linijos. Keleiviai naujųjų linijų paslaugomis galėjo naudotis jau nuo 14 valandos vietos laiku. Šia progra West Wangjing stotyje buvo surengta iškilminga atidarymo ceremonija.

Kol kas iš penkių linijų visiškai bagtos dvi, kurių pavadinimai Yizhuang and Daxing. Fangshan, Changping ir Nr. 15 linijų baigtas tik pirmasis etapas. Bendras naujųjų linijų ilgis siekia 108 km.

Dėka šių linijų, bendras Pekino metropoliteno veikiančių linijų ilgis pasiekė rekordinį skaičių – 300 km.

Visos naujos linijos visuomenei buvo atvertos vienu metu, 14 valandą. Paskutiniai bandomieji važiavimai baigti diena ankščiau. Po šių važiavimų visos už linijų tiesimą ir aptarnavimą atsakingos kompanijos atliko paskutinius patikrinimus ir įkėlė naujųjų linijų tvarkaraščius bei žemėlapius į Pekino metropoliteno korporacijos tinklapį.

13 linijoje siekiant išvengti spūsčių dėl sankirtos su naujosiomis linijomis, piko metu dirbs 18 traukinių daugiau. Spūstys gali būti didesnės nei įprasta, nes atidarymo dienos vakare bus dirbtinai didinamas keleivių srautas siekiant įvertinti linijų pralaidumą. Atlikus šį bandymą 13 linijos traukinių tvarkaraštis bus grąžintas į įprastinį.Šaltinis:

Sekite mus "Facebook"