Reply to comment

Rumunijos sostinės Bukarešto metro operatorius „Metrorex“ sudarė 164 mln. eurų vertės kontraktą dėl naujos dviejų kilometrų ilgio ketvirtosios linijos atkarpos projektavimo ir statybų. Konkursą laimėjo bendroji įmonė, sudaryta iš Italijos kompanijos „Astaldi“ (40 proc.) ir trijų vietinių bendrovių.

Iš dviejų stočių (Laminorului ir Lac Străuleşti) sudaryta atkarpa sujungs Parc Bazilescu ir Straulesti rajonus. Laminorului stotyje bus galimybė persėsti į kita linija važiuojantį traukinį.

30 mėnesių truksiančius darbus numatyta pradėti metų pabaigoje. Atkarpa bus statoma uždaruoju būdu, naudojant tunelių kasimo mašinas.

„Astaldi“ ne naujokė Bukarešto metro plėtroje. Šiuo metu bendrovė pagal atskirą 215 mln. eurų vertės kontraktą stato pirmą penktosios linijos atkarpą.

Nepaisant to, kad metropolitenas Bukarešte nesudaro nei 4 proc. viso miesto viešojo transporto tinklo ilgio, didelė keleivių pervežimo talpa, kelionės patogumas, saugumas ir reguliarus traukinių kursavimas lėmė tai, kad Bukarešto metro perveža 20 proc. visų miesto viešojo transporto keleivių. Vidutiniškai šia sistema pervežama 12 mln. keleivių kas mėnesį.

Reply

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Sekite mus "Facebook"